Наші партнери

 

EPLAN Software & Service є провідним світовим розробником і постачальником програмних рішень для проектування електротехніки на найвищому рівні. Ми розробляємо та інтегруємо рішення в галузі електротехніки, механіки, гідравліки та пневматики, силових, вимірювальних та коригувальних систем.

 

Rittal є провідним світовим постачальником інноваційних шаф і корпусів від А до Я. 10 000 кваліфікованих співробітників по всьому світу, 19 високотехнологічних виробничих потужностей, 60 міжнародних філій, 22 центри доставки, зосереджені в Німеччині і більше 150 по всьому світу. Понад 70 міжнародних організацій. Більше 10 000 стандартних продуктів доступні відразу.
 

 

 

Міжнародний концерн Festo є лідером в області пневматичної автоматизації, однією з провідних компаній в області електронних засобів управління, а також навчання і підвищення кваліфікації персоналу.

 

Автоматизовані системи управління Festo успішно застосовуються практично у всіх галузях економіки: від харчової та автомобільної промисловості до індустрії інформаційних технологій.

ТМ “Aesseal” (Англія) займається розробкою, виготовленням торцевих ущільнень, систем забезпечення та захисту підшипникового вузла. Торцеві ущільнення Aesseal застосовуються на насосах всіх марок: Hilge, APV, AlfaLaval, KSB, Grundfos, Lowara, Wilo та ін. Пропонується широкий асортимент однопружинних конструкцій торцевих ущільнень з різними парами тертя, з використанням сильфонних деталей і комбінації еластомерів.

 

 

Високоякісна продукція (промислові ножі ТМЦ 45) компанії «Фріктек» призначена для фасування, упаковки, обробки обладнання і встановлюється на обладнання Tetra Pak, Elopak, Hassia, Multipack, Petri, Bosch і багатьох інших.
Компанія «Фріктек» використовує при виробництві своєї продукції новітні технології обробки металу, що дозволяє підвищити показники ріжучого і обробного обладнання, пакувального і обробного обладнання, заощадити час і підвищити якість, що призводить до зниження витрат на обслуговування.
Продукція компанії “Фріктек” використовується в багатьох галузях промисловості, таких як:
– харчова
– деревообробна
– хімічна
– медична промисловість
– тютюнова промисловість
– виробництво пластмас
Постійними клієнтами “Фріктек” є відомі світові компанії, такі як: “Джейкобс”, “Nestle”, “Cadbury’s”, “Банк Англії” і багато інших.

 

КОМПОНЕНТИ ДЛЯ СТЕРИЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ

GECITECH спеціалізується на виробництві гнучких силіконових шлангів і фітингів з нержавіючої сталі для харчової, фармацевтичної, хімічної та косметичної промисловості. Для силіконових шлангів GECITECH

використовує тільки якісні еластомери, які відповідають чинним нормам і виготовлені з силікону за технологією вулканізації платини.

Каталог

EUROBINOX є лідером у виробництві високоякісних запірних клапанів з нержавіючої сталі. Продукція компанії використовується в наступних галузях: харчова, фармацевтична, косметична та біотехнологічна

Наші норми: SMS, Din, RJT, ISS FIL, MACON.

Каталог