Наші проекти

У минулому році «Електрон» завершив будівництво наступних об’єктів:


Офісний центр компанії ТОВ “Фірма “ІНОР”. Вул.Володимирська, 101, Київ

Тепловий пункт.

Проводяться: монтажні роботи, пусконалагоджувальні роботи, технічне обслуговування та обслуговування протягом гарантійного терміну. Виконує розподіл теплової енергії по ряду будівель. Також він здійснює облік тепла. Тепловий пункт оснащений автоматичними регуляторами температури (забезпечує мінімальні втрати теплової енергії, а також її суворий облік), що особливо важливо в умовах кризи і глобального зростання цін на енергоносії. Використовувалася автоматика Siemens і LDM.


Офісний центр компанії ТОВ “Фірма “ІНОР”. Вул.Володимирська, 101, Київ

Система підготовки гарячої води з використанням електричних котлів.

Проводяться: монтажні роботи, пусконалагоджувальні роботи, технічне обслуговування та обслуговування протягом гарантійного терміну. У зв’язку зі складними положеннями про газопостачання в якості альтернативи система ГВП оснащується іспанської системою електричних котлів. Автоматизація забезпечує економне використання котлів з можливістю підключення до 5 ступенів. Замовник постійно забезпечується гарячою водою із заданими параметрами. Якщо клієнту вигідно користуватися 2-ма або 3-ма тарифними лічильниками електроенергії, така система забезпечує значну фінансову економію. ресурси та регулярне постачання гарячої води.


Житловий будинок по вул.Здолбунівській, 11, Київ

Тепловий пункт.

Проводяться: монтажні роботи, пусконалагоджувальні роботи, технічне обслуговування та обслуговування протягом гарантійного терміну. Автономна система опалення з 2 контурами і насосної групою. Оснащений автоматикою, яка здійснює подачу опалення в залежності від темпів. Зовнішнє повітря, що забезпечує економію електроенергії до 20% (показав свою ефективність в осінньо-зимовий період 2008/2009 років). Використовувалася автоматика Siemens і LDM. Лічильники тепла внесені до державного реєстру України, за бажанням замовника. Є можливість дистанційної передачі даних з лічильників тепла по GSM-каналах на комп’ютер замовника.


Комплекс житлових будинків “Ліко град”. Вулиця Вільямса, Київ.

Станції холодного водопостачання (насосні станції).

Проводяться: монтажні роботи, пусконалагоджувальні роботи, технічне обслуговування та обслуговування протягом гарантійного терміну. Монтаж насосної групи Grundfos. Система повністю оснащена автоматикою Siemens. Система забезпечує водою весь житловий комплекс. Ступінчасте підключення насосів в залежності від збільшення видобутку води споживачами.