Платформа Р8

КОМПЛЕКСНИЙ ДИЗАЙН

Як постачальник комплексних автоматизованих проектних рішень, ми пропонуємо набір інтегрованих програмних продуктів автоматизованого проектування для різних застосувань.

Використовуючи платформу EPLAN, унікальну систему управління даними, яка забезпечує безперервний обмін інформацією між нашими проектними виробами: електричними і гідравлічними схемами, схемами, вимірювальним і налагоджувальним обладнанням, а також електричними шафами і розподільними пристроями, ви досягнете нового рівня ефективності в області проектування.

Потрібно лише один раз ввести необхідні дані, і тоді ви зможете використовувати їх стільки разів, скільки буде потрібно. EPLAN Electric P8 дасть вам неймовірну можливість взаємодіяти між проектами в галузі електротехніки та інших функціональних сферах вашої компанії, тим самим підвищуючи її продуктивність і вартість.

Для початку можна … направляти специфікацію елементів проекту до відділу закупівель, забезпечуючи точність і своєчасність необхідних поставок, передавати інформацію про маркування проводів, кабелів, пристроїв виробів на спеціальне маркувальне програмне забезпечення.

Це дозволить швидко отримати необхідні результати, виключивши ризик помилок через людського фактора, точно вказати розташування несправного пристрою на сторінках схеми електропроводки, а необхідні інструменти для швидкого усунення проблеми в разі простою, коли на рахунку кожна хвилина, направити список проводів в програмне забезпечення для проектування електричних шаф (для виконання автоматичної проводки або для ефективної електропроводки при створенні панелей, ) передавати вхідні/вихідні дані програмному забезпеченню PLC, гарантуючи, що вони обробляються швидко та без помилок, і робити набагато більше – і все це у відповідному форматі для безпосереднього імпорту/експорту необхідних даних. 

Плануйте свої проекти за допомогою EPLAN

… і багато іншого!

 Ознайомитися з продуктом можна, зв’язавшись з нами і замовивши БЕЗКОШТОВНУ презентацію. Ви можете знайти наші контактні дані за цим посиланням (тимчасово не працюе).

Або можна безпосередньо зв’язатися з одним з кращих фахівців в CAE-напрямку Тараном Володимиром Вікторовичем по телефону +38 (095) 273-63-65