Наші послуги

Еплан

Продаж і обслуговування системи автоматизованого проектування (САПР) EPLAN (проектування систем автоматики, електротехнічної, пневматичної гідравліки і шафи управління). Створення проектів в Eplan, перетворення проектів в Eplan з будь-яких САПР. Впровадження САПР Eplan і додаткових сервісів (підготовка елементної бази даних, створення форм, фреймворків, розробок в пілотному проекті і т.д.) Дізнатися більше про продукцію EPLAN можна в розділі EPLAN CAD    

читати далі >>


Збірка шаф управління

Складність – ключове слово… З огляду на наявність в активах компанії цеху для роботи будь-якої складності, є можливість зібрати шафи управління (пневматичні та електричні). Для потреб наших клієнтів, які хочуть отримати комплексну систему управління технологічним процесом, ми проектуємо і виготовляємо шафи управління для автоматизації виробничих процесів, а також виконуємо проектування пневматичних систем.

читати далі >>


Калібрування приладів

Манометри, термометри, термометри опору, витратоміри і т.д. Всі ці прилади потребують щорічної повірки і калібрування. Виробничі майстерні компанії ТОВ «Електрон» дозволяють проводити перевірку будь-яких контрольно-вимірювальних приладів, а також кваліфікований монтаж і демонтаж перевіряється обладнання.

читати далі >>


Запірна арматура

Продаж запірної арматури: Продаж запірної арматури різних виробників (Німеччина, Франція, Китай) для різних потреб (чавун, нержавіюча сталь і т.д.). Запірна арматура підбирається і поставляється відповідно до запиту. Комерційна пропозиція надається при отриманні Анкети, яка заповнюється замовником і відправляється нам на електронну пошту.  

читати далі >>


Автоматизація теплових пунктів, котелень. Енергозбереження.

Одним з головних переваг компанії ТОВ «Електрон» є досвід. Досвід роботи з системами автоматизації будь-якої складності. Ми можемо: – Значно скоротити Ваші витрати на використання теплової енергії при вашій доставці в кілька разів, використовуючи останні досягнення пневматичної та електроавтоматики. – Полегшити роботу оператора (техніка), який кожен день по кілька разів біжить відкривати і накривати клапани для «економії», коли це необхідно, а також вранці, ввечері і у вихідні дні …

читати далі >>