Наші партнери

 

EPLAN Software & Service є провідним світовим розробником і постачальником програмних рішень для проектування електротехніки на найвищому рівні. Ми розробляємо та інтегруємо рішення в галузі електротехніки, механіки, гідравліки та пневматики, силових, вимірювальних та коригувальних систем.

 

Rittal є провідним світовим постачальником інноваційних шаф і корпусів від А до Я. 10 000 кваліфікованих співробітників по всьому світу, 19 високотехнологічних виробничих потужностей, 60 міжнародних філій, 22 центри доставки, зосереджені в Німеччині і більше 150 по всьому світу. Понад 70 міжнародних організацій. Більше 10 000 стандартних продуктів доступні відразу.
 

 

 

Міжнародний концерн Festo є лідером в області пневматичної автоматизації, однією з провідних компаній в області електронних засобів управління, а також навчання і підвищення кваліфікації персоналу.

 

Автоматизовані системи управління Festo успішно застосовуються практично у всіх галузях економіки: від харчової та автомобільної промисловості до індустрії інформаційних технологій.

Компанія поставляє на український ринок за прямими контрактами широкий асортимент високоякісного обладнання від провідних виробників Західної та Центральної Європи:
• Трубопровідна арматура для промисловості та енергетики, включаючи спеціалізоване парове обладнання, а також клапани для систем тепло- і водопостачання.
• Теплообмінники для промисловості і систем теплопостачання.
• Автоматизація централізованих і автономних систем теплопостачання.
• Приладів.
• Лічильники тепла і води.
• Насосне обладнання.
ТМ "Aesseal" (Англія) займається розробкою, виготовленням торцевих ущільнень, систем забезпечення та захисту підшипникового вузла. Торцеві ущільнення Aesseal застосовуються на насосах всіх марок: Hilge, APV, AlfaLaval, KSB, Grundfos, Lowara, Wilo та ін. Пропонується широкий асортимент однопружинних конструкцій торцевих ущільнень з різними парами тертя, з використанням сильфонних деталей і комбінації еластомерів.

 

 

Високоякісна продукція (промислові ножі ТМЦ 45) компанії «Фріктек» призначена для фасування, упаковки, обробки обладнання і встановлюється на обладнання Tetra Pak, Elopak, Hassia, Multipack, Petri, Bosch і багатьох інших.
Компанія «Фріктек» використовує при виробництві своєї продукції новітні технології обробки металу, що дозволяє підвищити показники ріжучого і обробного обладнання, пакувального і обробного обладнання, заощадити час і підвищити якість, що призводить до зниження витрат на обслуговування.
Продукція компанії "Фріктек" використовується в багатьох галузях промисловості, таких як:
– харчова
– деревообробна
– хімічна
– медична промисловість
– тютюнова промисловість
– виробництво пластмас
Постійними клієнтами "Фріктек" є відомі світові компанії, такі як: "Джейкобс", "Nestle", "Cadbury's", "Банк Англії" і багато інших.

 

КОМПОНЕНТИ ДЛЯ СТЕРИЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ

GECITECH спеціалізується на виробництві гнучких силіконових шлангів і фітингів з нержавіючої сталі для харчової, фармацевтичної, хімічної та косметичної промисловості. Для силіконових шлангів GECITECH

використовує тільки якісні еластомери, які відповідають чинним нормам і виготовлені з силікону за технологією вулканізації платини.

Каталог

EUROBINOX є лідером у виробництві високоякісних запірних клапанів з нержавіючої сталі. Продукція компанії використовується в наступних галузях: харчова, фармацевтична, косметична та біотехнологічна

Наші норми: SMS, Din, RJT, ISS FIL, MACON.

Каталог