Технічна підтримка

Щорічна угода про надання послуг з програмного забезпечення – це найшвидший і простий спосіб продовжити роботу з найсучаснішими технологіями EPLAN, а також скористатися допомогою додатків та інформацією, наданою експертами у своїй галузі. Ми пропонуємо унікальне поєднання 30-річного реального виробничого досвіду та глибини технічних знань десятків висококваліфікованих експертів з програмного забезпечення для надання послуг, які забезпечують найбільшу цінність. Незалежно від того, чи є ваша мета надати вам детальний план запланованого процесу впровадження або підготувати вашу організацію до наступного рівня наскрізної автоматизації, ми будемо працювати з вами, щоб визначити можливості, які підвищать продуктивність у вашій компанії, і розробити план дій, який дає відчутні кінцеві результати.

Річна угода про надання послуг із програмного забезпечення дає право на отримання програмного забезпечення та технічної підтримки, зокрема:

  • автоматичні пакети послуг
  • оперативна корекція
  • оновлення та оновлення продуктів

Отримайте автоматичне оновлення до останнього продукту EPLAN, переконавшись, що ваша операційна система сумісна, а також доступ до останніх функцій і функцій продукту.

Постарайтеся оновити програму якомога раніше. Дешевше регулярно оновлювати програму, ніж оновлювати її через кілька років після виходу декількох нових версій.

Використовуючи річний контракт на технічну підтримку, ви отримаєте значні переваги в роботі, наприклад, необмежену технічну підтримку по телефону або електронній пошті, безкоштовні оновлення програмного забезпечення.