Збірка шаф управління

Складність – ключове слово… З огляду на наявність в активах компанії цеху для роботи будь-якої складності, є можливість зібрати шафи управління (пневматичні та електричні). Для потреб наших клієнтів, які хочуть отримати комплексну систему управління технологічним процесом, ми проектуємо і виготовляємо шафи управління для автоматизації виробничих процесів, а також виконуємо проектування пневматичних систем.

ТОВ «Електрон» є сертифікованим інсталятором компанії Rittal і партнером компанії «Festo», що служить відмінним симбіозом для створення систем пневматичної автоматики в захищених конструкціях. Автоматизація виробництва з Festo, включаючи проектування і виробництво шаф управління, зробить роботу вашої компанії оптимальною.

Ми можемо надати великий портфель проведених робіт і заручитися підтримкою компаній, які вже давно користуються нашими кабінетами.

Вігото та інсталяція вленняия шаф черування насосного обладнання з ПЛК та періодичне відтворення для простих насосівЩМН, насосів піджівлення ШП І інших., забеспеспеюю ;

-автоматичне керування насосами при осадженні вказаних вікход віску, чи підтріманю краплі віску, чі регламент вітраті і т.і.

-комплексна насосна система в повітряному режимі

-захист насосів від “сухого ходу”

-zahist el dvigouniv насоси від перевантаження.

– Vidpovidaje vimogam TU U 33.3-30780533-003-2006.