Професійна панель EPLAN

Оптимального

ВИРОБНИЧИЙ ПРОЦЕС

Для

ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ ШАФ

Панель EPLAN Pro дозволяє зібрати електрообладнання в конструкції. У комплект якісної виробленої ним документації входять технологічні дані, необхідні для монтажу обладнання, підготовки проводів, здійснення електромонтажу, обробки поверхні (в тому числі на бурових верстатах з ЧПУ). За допомогою EPLAN Pro Panel можна одночасно знизити витрати на виробництво, підвищити продуктивність збірки LVC і якість роботи.

EPLAN Pro Panel Basic Базовий модуль містить всі функції для швидкої і надійної збірки компонентів на монтажних панелях і в електровзутті. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу і інженерним інструментам, таким як «Майстер проектів», всі користувачі можуть швидко і без особливих зусиль освоїти дизайн макета. Кабельні короби, монтажні рейки, клеми і контактори легко монтуються одним клацанням миші. Інтерактивна система запобігання конфліктам, а також функція моніторингу прогалин і заборонених зон дозволяють уникнути помилок проектування. Крім тривимірного зображення самої електричної шафи, одним натисканням кнопки можна отримати всі двовимірні зображення, які обов'язково повинні бути включені в виробничу документацію. Зображення конструкцій так само легко вибрати, як і підібрати самі конструкції – безпосередньо з бази даних. Ви також можете вибрати зі спеціально розробленої для вас бази даних RiCAD 3D оригінальні дані дизайну продукції RITTAL, включаючи аксесуари внутрішньої обшивки шафи. Простіше не могло бути. Маршрутизація панелі EPLAN Pro На основі компонування пристроїв на монтажній пластині та даних електричного з'єднання (принципова схема): EPLAN Pro Panel Routing розраховує оптимальний шлях прокладки кабелю. Завдяки вичерпним налаштуванням і вільно визначеним правилам ви можете індивідуально керувати трасуванням. Функція автоматичного розрахунку довжини принесе вам значний приріст продуктивності. Ручні розрахунки пішли в минуле. Дані по довжині безпомилкові, а завдяки можливостям попереднього різання, маркування та обривання проводів, на виготовлення шафи йде набагато менше часу. Панель EPLAN Pro NC Передача даних з ЧПУ безпосередньо у виробниче середовище. EPLAN Pro Panel NC передає дані для обробки монтажних панелей, дверей і бічних поверхонь безпосередньо на свердлильні і фрезерні верстати. Цей модуль пропонується для найбільш поширених верстатів з ЧПУ. В результаті деталі конструктивних блоків заздалегідь повністю готові до монтажу. В результаті виходять ідеально підготовлені деталі шафи до монтажу і значне скорочення термінів виробництва. Графічний редактор EPLAN Pro Panel Для створення графічних макросів спеціально для вашої компанії використовуйте зручні функції графічного редактора. Гармонійний інтерфейс і функції розробки дозволяють створювати власні образи структурних деталей. Також є можливість імпортувати зображення і моделі, через найбільш часто використовувані формати, із зовнішніх програм.

… і багато іншого!

Ознайомитися з продуктом можна, зв'язавшись з нами і замовивши БЕЗКОШТОВНУ презентацію. Ви можете знайти наші контактні дані за цим посиланням.

Або можна безпосередньо зв'язатися з одним з кращих фахівців в CAE-напрямку Тараном Володимиром Вікторовичем по телефону +38 (095) 273-63-65