ПЗ Eplan

Продаж та обслуговування системи автоматизованого проектування (САПР) EPLAN (проектування систем автоматики, електрики, пневмогідравліки та шаф управління).
Створення проектів у Еплані, конвертація проектів у Еплан з будь-яких CAD систем.

Впровадження САПР Еплан та додаткові сервіси (підготовка елементної БД, створення форм, рамок, напрацювання за пілотним проектом тощо) Дізнатися більше про продукти EPLAN можна в розділі САПР EPLAN

Наші програми навчання, розроблені та представлені досвідченими інженерами з великим практичним досвідом розробки електротехнічних проектів, озброїть вас усіма необхідними знаннями та навичками для успішної роботи з нашим програмним забезпеченням.

Створені професійними інженерами-експертами наші безперервні програми навчання допоможуть Вам отримати необхідні знання, щоб досягти успіху.

Кваліфікація співробітників компанії грає основну роль можливості залишатися конкурентоспроможною фігурою над ринком. Обов’язковий тренінг EPLAN, ясно і доступно представлений  нашими фахівцями, може вплинути на розвиток Вашої компанії та практичні підсумки її діяльності.

Наші тренінги розроблені для того, щоб відповідати вимогам як Вашої компанії, так і проектувальників загалом. Навчання може принести реальну користь та успіх Вашому бізнесу, сприяючи:

  • Точності та продуктивності
  • Найкраще обслуговування клієнтів за допомогою поліпшення якості та гнучкості
  • Зменшенню плинності кадрів, завдяки посиленню мотивації та задоволенню роботою
Поддержка знаний клиентов
Для поддержки знаний клиентов предусматривается проведение курсов с фиксированными датами.
Город Курс Место проведения Дата
       
       
 
* Проводится при комплектовании группы не менее 8 человек.