SMC

Автоматизація виробництва за допомогою компонентів SMC Corporation (Японія)

Компанія SMC розпочала свою діяльність у 1959 року в Токіо. Почавши з виробництва промислових фільтрів, SMC за короткий термін стала світовим лідером у галузі пневматичних технологій.

Високоякісні пневматичні компоненти, що випускаються SMC, застосовуються у найсучасніших розробках у сфері промислової автоматизації.

SMC Corporation незмінно домінує на японському ринку засобів автоматизації, займаючи понад 61% ринку.

Виробничі підприємства – 17 заводів – розташовані по всій Японії. Мережа збуту SMC у Японії складається з 64 місцевих підрозділів та 93 дистриб’юторів

У Центрі Досліджень та Розробок у Цукубі працюють понад 1000 конструкторів та інженерів з технічної підтримки

У Європі та Америці SMC Corporation входить до трійки провідних виробників пневматичних засобів автоматизації.

На світовому ринку пневмоавтоматики SMC займає понад 33%, значно випереджаючи найближчих конкурентів, щорічний обсяг продажів SMC Corporation становить понад 3.9 млрд. доларів.

Стабільність та перспективність компанії підтверджує 49 позиція SMC в інноваційному рейтингу журналу Forbes, при підрахунку якого використовуються котирування акцій компанії, виходячи з прогнозування інвесторами майбутнього зростання та збільшення прибутку, ринкова капіталізація (понад 10 млрд. доларів) та частка від капіталізації, що йде на науково- дослідні та технологічні розробки.