Постачання обладнання

Постачання обладнання.

Один з девізів нашої компанії: «Все з одних рук!». Промисловим компаніям і великим виробничим корпораціям зручно працювати з одним надійним постачальником обладнання, який має хороші знижки від виробників і відмінні умови поставки і оплати різного обладнання. Таким надійним партнером є наша компанія. Дешево – добре, швидко – відмінно! Але це далеко не всі позитивні моменти. Надійність і приємне спілкування – ось що отримують наші клієнти.

Ми стоїмо разом, і з нами завжди приємно працювати. Для деяких це визначальний фактор.

Пневматичне обладнання FESTO, торцевіущільнення AESSEAL, запірні клапани ARI Armaturen, TECOFI, шафи Rittal і багато іншого. Вам буде приємно працювати з нами!


ТОВ «ЕЛЕКТРОН» є офіційним дилером FESTO в Україні.

Festo пропонує як стандартні компоненти, так і повні системи автоматизації.

Асортимент продукції включає пневматичні приводи, серво-пневматичні системи позиціонування, захвати, вакуумні технології, системи пересування і позиціонування, розподільники, пневмотермінали, пристрої підготовки стисненого повітря, шланги, фітинги, пневматичні та електричні контролери, датчики, системи комп’ютерного зору, запірно-регулюючі клапани та інші пристрої.

Продукція під брендом Festo присутня в різних галузях промисловості, таких як автомобільна, харчова та пакувальна, електронна, біотехнологічна, фармацевтична та безперервна переробна промисловість.

Пневматика є основним бізнесом Festo у всьому світі. Більше 70% всіх світових автоматизованих систем складання і упаковки продукції реалізуються на базі пневматичних пристроїв типу розподільників, позиціонерів і пневмоциліндрів. Пневматична автоматика Festo встановлюється на провідних підприємствах України різних галузей промисловості: машинобудування і металообробки, автомобілебудування та енергетики, продуктів харчування і виробів медичного призначення.

Сьогодні ТОВ «ЕЛЕКТРОН» пропонує своїм клієнтам 20 000 найменувань пневматичних пристроїв FESTO, серед яких пневмоциліндри, пневмоклапани, розподільники, позиціонери, повітряні фільтри, осушувачі повітря в пневматичній системі та інше обладнання, що працює на стисненому повітрі. Для потреб наших клієнтів, які хочуть отримати комплексну систему управління технологічним процесом, ми проектуємо і виготовляємо шафи управління для автоматизації виробничих процесів, а також виконуємо проектування пневматичних систем. Автоматизація виробництва з Festo, включаючи проектування і виробництво шаф управління, зробить роботу вашої компанії оптимальною.

Високоякісні продукти доповнюють комплексне обслуговування на всіх етапах, від проектування до післяпродажної підтримки клієнтів.


ТОВ «Електрон» є ексклюзивним дистриб’ютором компанії «Frictec» в Україні.

Високоякісна продукція (промислові ножі ТМЦ 45) компанії «Фріктек» призначена для наповнення, упаковки, обробки обладнання і встановлюється на обладнання:

Тетра Пак, Елопак, Хасія, Мульт ипак, Пе трі, Бош і багато інших.

Компанія «Фріктек» використовує при виробництві своєї продукції новітні технології обробки металу, що дозволяє підвищити показники ріжучого і обробного обладнання, пакувального і обробного обладнання, заощадити час і підвищити якість, що призводить до зниження витрат на обслуговування.

Продукція Frictec використовується в багатьох галузях промисловості, таких як:

– харчування;

– деревообробка;

– хімічні;

– медична промисловість;

– Тютюнова промисловість;

– виробництво пластмас;

Постійними клієнтами “Фріктек” є відомі світові компанії, такі як: “Джейкобс”, “Нестле”, “Кадбері”, “Банк Англії” і багато інших.

Пропонуємо вам розглянути можливість поставок продукції Frictec, ви можете завантажити наш КАТАЛОГ